Dondurmacı Kiralama Fiyatları

Dondurmacı Kiralama Fiyatları

Dondurma Dağıtım Hizmeti

Dondurmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygundur. tüm etkinlik ve organizasyonların en güzel sürprizlerden biri olan dondurma arabası ile dondurma dağıtım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. istediğiniz meyvelerden yapılan dondurmalarımızın kalitesini çok beğeneceksiniz. Organizasyonlarda Dondurma dağıtmak istiyorum diyorsanız bize ulaşın. En Kaliteli Dondurma Hizmetini 18 Yıldır Organizasyon ve davetlerde sizlere ikram ediyoruz.

maraş dondurmacısı kiralama fiyatları

Dondurmacı Kiralama Fiyatları 2.000 TL’den Başlıyor

19 yıldan beridir etkinlik ve davetlerde gelen misafirlere Maraş dondurması ikramında bulunuyoruz. çok hesaplı ve çok uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetimizi her zaman arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. özellikle sıcak yaz aylarında sevilerek tüketilen Maraş dondurması dağıtımı ile muhteşem etkinlikler yapabilirsiniz. Dondurmacı Kiralama Hizmeti İçin Bizi 1 Hafta Önceden Arayın.

bedaş dondurma dağıtımı

Dondurma Arabası İle Maraş Dondurmacısı

Şirket çalışanlarına ve Sünnet Organizasyonlarında misafirlerinize ferahlatıcı maraş dondurması ikramı yapıyoruz. istediğiniz kişi sayısını Ve adresinizi bize bildirmeniz yeterli. Dondurma Arabası, Dondurma Elemanı Ve Nakliye Dahil Tüm Detayları Biz Getiriyoruz. Bize Bir Telefon İle Ulaşıp Detaylar Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. Dondurma Dağıtımı Çeşitleri; Çilekli, Limonlu, Kakaolu, Sütlü, Portakallı Ve Kivili Olarak Sizlere Sunulmaktadır.

İstanbul dondurmacı kiralama organizasyonu

Dondurma Dağıtımı Dışındaki Hizmetlerimiz

  1. Patlamış Mısırcı Kiralama
  2. Osmanlı Macuncusu Fiyatları
  3. Osmanlı Şerbetçisi Dağıtımı
  4. Pamuk Şekerci Kiralama
  5. Kestane Dağıtımı Hizmeti
  6. Bardak Süt Mısır İkramı
  7. Hayır Lokması Döktürme

İstanbul’daki Sünnet düğünü Ve Doğum Günü Partilerinde Maraş Dondurması Dağıtmak İstiyorum Diyorsanız Bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir