Dondurmacı Kiralama Fiyatları

Dondurmacı Kiralama Fiyatları

Dondurma Dağıtım Hizmeti Ne Kadar?

Dondurmacı Kiralama Fiyatları Çok Uygundur. Tüm etkinlik ve organizasyonların en güzel sürprizlerden biri olan dondurma arabası ile dondurma dağıtım hizmetimizi tercih edebilirsiniz. İstediğiniz meyvelerden yapılan dondurmalarımızın kalitesini çok beğeneceksiniz. Organizasyonlarda Dondurma dağıtmak istiyorum diyorsanız bize ulaşın. En Kaliteli Dondurma Hizmetini 18 Yıldır Organizasyon ve davetlerde sizlere ikram ediyoruz.

maraş dondurmacısı kiralama fiyatları

Dondurmacı Kiralama Fiyatları 8.000 TL’den Başlıyor

19 yıldan beridir etkinlik ve davetlerde gelen misafirlere Maraş dondurması ikramında bulunuyoruz. Çok hesaplı ve çok uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetimizi her zaman arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz aylarında sevilerek tüketilen Maraş dondurması dağıtımı ile muhteşem etkinlikler yapabilirsiniz. Dondurmacı Kiralama Hizmeti İçin Bizi 1 Hafta Önceden Arayıp Rezervasyon yaptırabilirsiniz.

bedaş dondurma dağıtımı

Dondurma Arabası İle Maraş Dondurması Dağıtıyoruz

Şirket çalışanlarına ve Sünnet Organizasyonlarında misafirlerinize ferahlatıcı maraş dondurması ikramı yapıyoruz. İstediğiniz kişi sayısını Ve adresinizi bize bildirmeniz yeterli. Dondurma Arabası, Dondurma Elemanı Ve Nakliye Dahil Tüm Detayları Biz Getiriyoruz. Bize Bir Telefon İle Ulaşıp Detaylar Hakkında Bilgi Alabilirsiniz. Dondurma Dağıtımı Çeşitleri; Çilekli, Limonlu, Kakaolu, Sütlü, Portakallı Ve Kivili Olarak Sizlere Sunulmaktadır.

dondurmacı, Maraş dondurmacısı

Dondurmacı Kiralayarak Organizasyonlara Renk Katın

Birbirinden farklı dondurma çeşitleri ile organizasyonlara renk katın. En Kaliteli dondurmalar ile misafir ve davetlilere çok özel anlar yaşatın. Dondurma sunumlarını külahta, kapta ve kağıt helva ile yapabiliyoruz. Dondurma standlarımız 2 gözlü olup 2 çeşit olarak sizlere sunulmaktadır. Her standın başında 1 eleman gönderiyoruz dağıtımları yapmaları için, Temiz Hijyenik ve otantik dondurma dolaplarımızı beğeneceksiniz.

İstanbul dondurmacı kiralama organizasyonu

Dondurma Dağıtımı Dışındaki Hizmetlerimiz

  1. Patlamış Mısırcı Kiralama Servisi organizasyonlara renk katıyor
  2. Osmanlı Macuncusu macun şekeri ikramı yapıyor
  3. Osmanlı Şerbetçisi ibrik ile Şerbet Dağıtımı Yapıyor
  4. Pamuk Şekeri dağıtmak ve Pamuk Şekerci Kiralamak İstiyorum Diyorsanız Arayın
  5. Közde Kestane Dağıtımı Hizmeti İçin rezervasyon Yaptırın
  6. Bardak Süt Mısır İkramını mutlaka deneyin
  7. Hayır Lokması Döktürmek Ve Dağıtmak için iletişim kurun

İstanbul’daki Sünnet düğünü Ve Doğum Günü Partilerinde Maraş Dondurması Dağıtmak İstiyorum Diyorsanız Bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir