hayır lokması arabası lokma döktürme hizmeti

Hayır Lokma Arabası Ve Standı Kiralama Fiyatları

Hayır Lokması Döktürme İstanbul’un Tüm İlçelerinde Devam Ediyor. Elemanlarımız Önlük Bone Eldiven ve Kıyafetleri, Ekipmanlarıyla lokma dağıtımından Önce Gelir Ve Mekanda Hazır Bulunur. Lokma Makinelerimiz Ve Tezgahlarımız Hijyen Kurallarına Uygun Bir Şekilde Sizlere Ve Misafirlerinize Sunulmaktadır. Lokma Arabası Standı Kiralama hizmetini Sadece İstanbul İçi hizmet Vermekteyiz.

lokma dökme satış ve sipariş için arayın

Hayır Lokmacısı Kiralama En Uygun Fiyatlarla

  • Hayır Lokması İle Cenazelerinizde, Mevlütlerinizde, Düğün Organizasyonları, Açılış Organizasyonlarında Lokma Araçlarımız Hizmetinizde.
  • Sünnet organizasyonu, Şenlik, Festival, Panayır, Mevlit Organizasyonu, Özel Gün Ve Gecelerinizde Sizlerleyiz.
  • Hayır lokması, lokmacı kiralama ve lokma standı kiralama için bize ulaşın.
  • Lokma Arabaları İle Lokma Dağıtımı Yaptırmak istiyorum Ne Yapmalıyım Diyorsanız Biz Buradayız.
İstanbul hayır lokma fiyatları 1.800 TL

Hayır Lokmasında %100 Müşteri Memnuniyeti %100 Fiyat Garantisi

Lokma standımız ve elemanlarımız hijyen kurallarına uygun bir şekilde sunum yapmaktadırlar. Lokmalarımız Lezzetlidir, Çıtır Çıtır Sizlere servis yapılmaktadır. Lokma Tezgahı Ve Standlarımızı istediğiniz Lokasyona ve mekana getirip dağıtım yapmaktayız. Hayır Lokma arabaları ile İstanbul’da Tüm camilerde ve caddelerde hayırlara vesile olmaya devam ediyoruz.

hayır lokmacısı lokma arabası

Hayır Lokması Döktürme İstanbul’da En Hesaplı Fiyatlar

Lokma tatlısı genellikle maya, tuz, şeker ve un karışımından hazırlanan hamurdan elde edilir. Elde edilmiş olan bu hamur daha sonrasında ise sıvı yağda kızartılarak hazırlanır ve üzerine şerbet dökülerek son haline gelinir. Bu tat son derece lezzetli olan tatlı genellikle Türk tatlısı olarak biliniyor.

Hayır Lokması Dağıtımı nasıl yapılır

İstanbul Hayır Lokması Fiyatları Ne Kadar?

Ülkemizin bazı bölgelerinde üzerine şerbet dökülüp tatlı şeklinde yenmesine karşı, bazı yörelerinde ise Şerbetsiz sadece peynir ile yenilmektedir. 20 Yıla Yakındır Ölmüşlerinize Lokma Döküp Dağıtıyoruz. Lokma Dağıtımı Ve İkramı uygun ve kampanyalı fiyatlarımızı takip edin.

lokma hayrı yaptırmak çok kolay. lokmacı Furkan usta

Hayır Lokması Döktürme Hizmeti En Deneyimli Ekiplerle

Lokma İkramı Müşterilerimize iki şekilde de sunulmaktadır. Vatandaşlar arasında yuvarlak şeklinde olan tatlıya saray lokması denmektedir. Dayanağı Osmanlıya kadar uzanmaktadır ve halk arasında da yapımı yaygınlaşmış olan yapılışı son derece kolay bir tatlı türü olarak bilinmektedir. Ortası delikli halka şeklinde olan ise İzmir lokmadır. Yıllardır İstanbul’un Tüm İlçelerinde halkımıza Yüzbinlerce kişiye lokma Hayrı Yaptık.

İstanbul lokma döktürme etkinliği

İstanbul Hayır Lokma Dökme İçin Bizimle İletişime Geçin

Genellikle İzmir’in kültürünün bir vazgeçilmezi haline gelen lokma dökme, İzmir’den başlayıp İstanbul’a ulaşan bu lezzet firmamız tarafından tüm adreslere kadar gelebiliyor. İzmir lokması veya saray lokması farketmez her zaman sizlere lokma dökmede yardımcı olmaya devam ediyoruz. İstanbul’da hayır lokması döktürerek ölmüşlerinizin ruhuna hayırlar ve dualar gönderin.

hayır lokması arabası lokma arabaları

Lokma Döktürmek İstiyorum Diyorsanız Arayın

İstanbul’un Tüm Noktalarında camilerde meydanlarda salonlarda ve sokaklarda Lokma Döküp Dağıtıyoruz. Lokma ikramını 20 yıllık tecrübe ile yapıyoruz. Lokma döktürmek istiyorum diyorsunuz ama nasıl dökeceğim diyorsanız lokmacı Furkan usta olarak size yardımcı ve destek oluyoruz. Bir telefon ile istediğiniz adrese gelip, lokma hayrını yapıyoruz. 500 kişiden 10.000 kişiye kadar lokma dökebiliyoruz.

lokma döktürme lokma dağıtma

Lokma Döktürmek İçin Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Lokma Dağıtımı Yaptırırken Her Zaman Nüfusun Hareketli ve Canlı Olduğu Yerlere Dikkat Edin.
  • Hayır Lokması dağıtırken Mübarek günlerde ve gecelerde olmasına dikkat edin.
  • Lokma dökme işi genellikle ölüm yıldönümleri Ve Sene-i Devriyelerinde yapılmalıdır.
  • Lokma Arabaları Gelmeden Önce Dökülen Yerde lokma arabası için yer ayrılması Gerekmektedir.
  • Lokma Dağıtımında Kullanılan Yağ, Yapılan Şerbet Ve Çıtır Lokma Olmalarına Dikkat Edilmelidir.
İstanbul hayır lokmacısı lokma döktürmek

10 Yıldır En Çıtır Lokmaları Halkımıza Dağıtıyoruz

Hayır Lokması döktürmek isteyen müşterilerimizin çekinmeden bizi arayabilir ve rezervasyon yaptırabilirler. 10 yıldır hayır işlerinde yer alan ve hayır sahiplerinin isteklerine yer veren firmamız sizleri mahcup etmeden mobil lokma araçları ile halkımıza lokma ikramında bulunuyoruz. İstanbul’da Avrupa Ve Anadolu Yakalarında Lokmacı Furkan Usta Halkımıza lokma dökmeye devam etmektedir.

hayır lokması dağıtmak istiyorum
Kişi SayılarıLokma Dağıtım HizmetiFiyat Aralığı
500 KişilikHayır Lokması Dağıtımı4.000 TL – 4.500 TL
1.000 KişilikLokma Dağıtımı Fiyatı5.000 TL – 5.500 TL
1.500 AdetHayır Lokması İkramı Ücreti6.000 TL – 6.500 TL
2.000 TaneLokma Dökme Ve Dağıtımı Fiyatı7.000 TL – 7.500 TL
lokmacı kiralama lokma döktürme hizmeti

İstanbul’da Hayır Lokmacısı Kiralama Hizmeti Almak İçin Bizi Arayın. Lokmacı Furkan Usta Lokma Dağıtımı İçin Bilgi Alın. 0532 692 98 48