İstanbul kestane arabası kiralama hizmetleri

Kestaneci Kiralama % 20 İndirimli Fiyatlarla

Kestane Arabası Kiralama İstanbul Hizmetini Özellikle Kış Aylarında Soğuk Günlerde İçinizi Isıtacak Kestane Arabaları İle Sizlere Sunum Yapmaktayız. Şirket Çalışanlarınıza, Fuar Organizasyonlarında Müşterilerinize, Açılış Organizasyonlarında Misafirlerinize Kestane İkram Edebilirsiniz. Sizde tecrübeli ve kaliteli hizmet anlayışından yararlanın.

Kestane arabasında kestane dağıtımı

Kestane Arabası Ve Standı Kiralama

  • Kestane Arabalarımız Közde Pişirilerek Misafirlere Servis Yapılmaktadır.
  • Kestaneci Kiralama Fiyatlarımız Son Derece Ekonomik Ve Makuldur.
  • Kestane Arabası Ve Standı Kiralama Yapmak İçin Bizi 4 Gün Önceden Arayabilirsiniz.
  • Kestane arabalarımızın olduğu ve kestane servisinin yapıldığı etkinlikler çokça tercih ediliyor.
  • Özel şık ve yeni araçlarımız ile kestaneleri pişirip, Servis Ediyoruz.
İstanbul kestane kiralama fiyatları

Kestane Dağıtımı Ve İkram Arabası Hizmetleri

Kestane sevmeyen kimse yok gibi sıcacık kestane kebap ikramını yaparken herkesin yüzünde tebessüm oluşuyor. Kiralık kestaneci fiyatlarımızı öğrenin ve organizasyonlarınıza renk katın. Kestaneci kiralama servisini uzman ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Kestanelerimiz Bursa, Sinop Ve Kastamonu’dan Gelmektedir.

Ntv Spor’un Etkinliğinde Türk Telekom Arena Standında Kestane Dağıtımı Yaptık.

ntvspor etkinliği kestane dağıtımı

Kestaneci Arabası Fiyatları Çok Ekonomik

Kestane arabası ve kestane standı kiralama fiyatları için arayın. Kestane Arabası Yanında Kömür, Kestane, Eleman Ve Kese kağıdı Tarafımızdan Temin Edilmektedir. Kestane Arabamızda mangalda, Közde Ateşte Kestaneler Pişirilerek Misafirlerinize İkram Edilmektedir. Siz sadece adresi ve konumu söyleyin biz gelelim en kaliteli hizmeti sunalım.

kestaneci kiralamak istiyorum ikram arabası

Soğuk Zamanların En Sevilen İkramı Kestane Kebap

Karlı Ve Soğuk Kış Aylarında yapacağınız etkinlik ve organizasyonlarda mis gibi sıcacık kestaneler mangalda pişirilip kesekağıdında sizlere servis edilmektedir. Şık ve yeni ikram arabaları ile gelip otantik kıyafetler ile en iyi servisi yapıyoruz. Halkımızın büyük çoğunluğunun sevdiği kestane kebap tecrübeli kestaneciler tarafından ikram etmekteyiz. Özellikle şirket etkinlikleri ve nostaljik sokak organizasyonlarında bizler sizlere hizmet vermekteyiz.

Kestane Arabası Kiralama istanbul

Kestane Arabaları İle %100 Müşteri Memnuniyeti

Ortalama 8 Adet Kestane Verilmektedir. İster şirketinizde çalışanlarınıza, ister açılışta müşterilerinize, ister özel davetlerinizde misafirlerinize kestane ikram edebilirsiniz. Soğuk ve yağışlı kış aylarında dostlarınıza ikram edebileceğiniz en güzel ve lezzetli ikram kestanedir. Sizde bu közde kestane servisi için bize ulaşın fiyatlarımız için bilgi alın. 7/24 arayıp bilgi alın tecrübeli ekiplerimiz sizlere ikramda bulunsunlar.

kestaneci kiralamak istiyorum

Kestane Dağıtım Fiyatları Ne Kadar?

  • 100 Kişilik Kestane Dağıtım Fiyatı Kaç Para? 7.000 TL
  • 200 Kişilik Kestane ikramı fiyatı Ne Kadar? 12.000 TL
  • 300 Kişilik Kestane Adet Ücreti Kaç TL? 16.000 TL

Kestane Kişi Başı fiyatlarımızı öğrenmek için bizden bilgi alabilirsiniz.

kestaneci kiralama servisi

Kestaneci Kiralama Servisi İle Sıcacık Kestane Dağıtıyoruz

50 kişilik kestane dağıtımından 1.000 kişiye kadar kestane dağıtım hizmeti mevcuttur. Sıcacık mis gibi kebaplarımızı tadın sizde beğeneceksiniz. Kültürümüzün vazgeçilmezi olan severek tüketilen kış aylarında soğuk günlerde tüketilen kestaneleri arabalar ve tezgahlarımız ile ayağınıza kadar getiriyoruz. Şirket içi etkinlikler, doğum günü partileri, dükkan açılışları ve özel etkinliklerde davetlilere kestane dağıtabiliriz.

kestaneci tezgahı ücretleri ne kadar

Nostaljik Sokak Satıcılarından Olan Kestaneci Arabası Hizmeti İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48