osmanlı macunu kiralama servisi en tatlı lezzet

Osmanlı Macunu Sipariş Ve İmalatı İçin Fiyat Alın

Osmanlı Macunu Kiralama İstanbul – Osmanlıdan Gelen Tatlardan Biridir. Osmanlı Zamanında Sokaklarda Satılan Ve Çocuklar Tarafından Çok Sevilen Ve Alınan Bir Şekerleme Türüdür. Günümüzde bizler bu geleneği Ülkemizde Eski Tatları Yeniden Sizlere Sunuyoruz.

macun kiralama fiyatları ne kadar

Osmanlı Macun Çeşitleri Nelerdir?

Osmanlı macunu tepsisinin içine 5 çeşit farklı tat, 5 renk katarak sizlere sunum yapıyoruz. Macun şekerini; çilekli, vanilyalı, limonlu, portakallı ve kivili olarak servis yapıyoruz. Tarihi bu lezzeti bir tadın vazgeçemeyeceksiniz. Kendimiz tarafından sizlere sunulan macunlarımız halkımız tarafından çok beğeniliyor.

yerli malı haftasında osmanlı macunu, osmanlı şerbeti ve türk kahvesi ikram ettik.

Dükkan Açılışlarında Osmanlı Macunu Dağıtımı

Diğer Adı Macun Şekeri olan ve 5 Çeşit Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Osmanlı Macunu Çeşitlerimiz; Vişneli, Limonlu, Portakallı, Vanilyalı Ve Kivili Olarak Satış Yapmaktayız. Meyveler, Baharatlar Ve Şeker İle Karıştırılıp Kaynatılan Osmanlı Macunu Soğutularak Servis Ediliyor.

kiralık osmanlı macunu fiyatları çok hesaplı

Osmanlı Macununda %20 İndirimli Fiyatlar

Osmanlı Macunu Siparişlerinizi En Az 4 Günden Önceden haber Vermeniz Gerekmektedir. Macunlar Tarafımızdan Organizasyon Alanına Getirilip Dağıtılmaktadır. Osmanlı macunu kendi üretimimizdir macun şekerini yerken gerçekten farklı ve en özel macunu tükettiğinizi fark edeceksiniz.

osmanlı macunu imalatı

Okul Etkinliklerinde Osmanlı Macunu Dağıtımı

Çocuklarınıza ve misafirlerinize güvenle ikram edebilirsiniz. ister açılış organizasyonu, ister Sünnet organizasyonu ile sizlere farklı bir sunum yapabiliriz. Yeter ki siz isteyin biz size gelelim ve macun şekerinin tadına varın. Macun dağıtımında tüm içerikler tarafımızdan karşılanmaktadır.

kiralık osmanlı macuncusu fiyatları

Tarihi Osmanlı Macun Şekeri Siparişi İçin Bize Ulaşın

Osmanlı Macunu diye bilinen şekerleme Kiralama Ve satışı yapmaktayız. Genellikle Ramazan ayında hatıra gelen bu gelenek, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde büyük rağbet görmektedir. Ancak Ramazan ayı haricinde de özellikle sünnet düğünü veya Osmanlı temalı organizasyonlarda Sokak Satıcısı konsepte uygun olmaktadır. Bu bağlamda organizasyonlarınızda böyle bir talebi karşılamak için Nostaljik Sokak Satıcıları Olarak Hizmetinizdeyiz. Macun Şekeri kiralama, macun fiyatları ve Osmanlı macunu satış ve sipariş için bize ulaşın.

Osmanlı macunu dağıtmak istiyorum

Osmanlı Macun Dağıtımları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Macunu Fiyatları Ne Kadar?

Macun Fiyatları Kişi Sayısına Göre değişmektedir minimum fiyatlar 3.000 TL’den Başlamaktadır. Fiyatlar Gidilen Yere Ve uzaklığına Göre Değişiklik Gösterir.

Osmanlı Macuncusu Kiralamak İçin Ne Yapmalıyım?

Macun Şekeri Siparişlerinin 1 Hafta Önceden Vermelisiniz. Kaç Kişilik İstediğiniz Ve Adresinizi Belirtip Rezervasyon Yaptırmalısınız. Organizasyon firmamız bu konuda size yardımcı olacaktır.

Osmanlı Macununu Nerelerde Dağıtıyorsunuz?

İstanbul’un Anadolu Ve Avrupa Yakasındaki Tüm İlçelerde Osmanlı Macunu Dağıtımı Ve Kiralama Hizmeti Vermekteyiz.

osmanlı macunu fiyatları dağıtım satış

İstanbul Osmanlı Macunu Satış Ve Sipariş Hattı

Osmanlı Macununun Dağıtımını Yapan Arkadaşımız Osmanlı Kıyafetli Ve Otantik Kıyafet Giymektedir. Elemanlarımız Osmanlı Macunu Dağıtımını Yapmak İçin Programdan Önce Gelir Hazırlığımızı Yapar Ve Organizasyon Saatinde Osmanlı Macununu Misafirlere İkram Eder. Ayrıca osmanlı macunu, firmamız tarafından satış yapılmaktadır. Macun dışında tepsisi, çubukları, kapağı ve sarma çubuğu sizlere sunulmaktadır.

Osmanlı macunu nerede satılır?

Osmanlı Macunu Nereden Alınır? Macun Faydalı mıdır?

Osmanlı macunu kendi imalatımızdır, nereden alacağız bulamıyoruz diyorsanız biz buradayız. Sizlere en iyi macun şekerlerini Organizasyon şirketimizde bulabilirsiniz. En leziz ve muhteşem tadıyla macunlarımızı yiyenlerin ağzında güzel bir tat bırakıyor. Yıllardır sünnet düğünleri, doğum günleri dükkan açılışları ve ramazan etkinlik organizasyonlarında macuncularımız macunları çubuklara sarıp gelen davetli ve misafirlere macun dağıtımı yapmaktadırlar. Macun güzel tadının yanında içine konan meyveler ve baharatlar sayesinde insanlar için son derece faydalıdır.

osmanlı macunu ramazan etkinlik organizasyonu

Ramazan Etkinlik Organizasyonlarında Osmanlı Macunu Dağıtıyoruz

Ramazan etkinlik ve organizasyonlarında belediyelerin, özel şirketlerin veya dernek vakıfların organizasyonlarında Osmanlı macunu dağıtımları yapıyoruz. Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetlerinden ve olmazsa olmazlarından biri olan macun şekerini dağıttığımız tüm etkinliklerde çocukların ve büyüklerin büyük ilgisini çekmektedir. Birbirinden renkli şekerlemeler birçok baharatın ve kurutulmuş meyvelerin kaynatılarak soğumaya bırakılıp sonrasında da yumuşak bir şekilde çubuklara sarılıp dağıtılmasıyla son bulmaktadır. Özellikle de en şık stantlarımızda en renkli şovlar eşliğinde halkımıza servis edilmektedir.

Osmanlı Macunu Kiralama

Macun Şekeri Ve Macuncu Fiyatları İçin Bizi Arayın Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48