şerbetçi kiralama fiyatı istanbul

Osmanlı Şerbeti Kiralama Servisi

Osmanlı Şerbeti Kiralama İstanbul, Osmanlı döneminin vazgeçilmezi olan Seyyar şerbetçiler sırtlarına aldıkları güğüm şerbetliklerle ve bellerine doladıkları bardaklarıyla sokak aralarında dolaşırlar, musluğu üstünden kıvrılan güğümün ağzını hafifçe eğerek şerbeti bellerine doladıkları bardaklara boşaltırlardı. Kimi “Şerbet var şerbet! Buz gibi buz Otuz iki dişe keman çaldırır!” diye bağırır kimi de sadece bardaklarını şakırdatmakla yetinirdi.

osmanlı şerbeti ikramı tüyap

Osmanlı Şerbetini İmal Edip Dağıtım Yapıyoruz

Osmanlı Şerbeti Hazırlanışı Tamamen kendi Bünyemizde Gerçekleştirilmektedir. Osmanlı Şerbetimiz Kesinlikle Yapay Ve Toz Şerbet Değildir. Osmanlı Şerbetçimiz Sırtındaki Güğümle Ve Otantik Kıyafetiyle Eski Zamanlardaki Nostaljiyi Yaşatıyoruz. Sizlerde Organizasyonlarınıza Osmanlıdan Gelen Tatlardan Olan Osmanlı Şerbeti İle Renklendirin. Osmanlı Şerbeti Dışında; Demir Hindi Şerbeti Ve Limonata Servisi de Yapmaktayız.

Osmanlı şerbeti dağıtmak istiyorum

Tarihi Osmanlı Şerbetçisi Ücretleri Çok Uygun

Osmanlı Şerbetini; Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Ramazan Etkinlikleri, Açılış Organizasyonu, Fuar Organizasyonu, Piknik Programları Ve Şirket İçi Organizasyonlarda İkram Edebilirsiniz. Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Hizmeti Olarak Türkiye’nin En Büyük Osmanlı Şerbeti Kadrosuna Sahibiz. Aynı Anda Onlarca Şerbetçi Hizmeti Verebiliyoruz. Sizde Osmanlı Şerbeti Kiralama Hizmetleri İçin Arayın.

Osmanlı şerbeti satışı ve sipariş

İstanbul Osmanlı Şerbetçileri Ve Şerbetçi İbriği İçin Arayın.

Dağıtımını Yaptığımız Osmanlı Şerbeti Kendi Üretimimizdir. Osmanlı Şerbetlerimiz Yapay Tatlandırıcılı Değildir. Şerbetlerimiz Tamamen Organik Ve Doğaldır. Osmanlı’dan Kalma Tatlar Ve İçeceklerden Biri Olan Osmanlı Şerbeti İle, Organizasyonlarınıza Soğuk Bir Şerbet İyi Gelecektir. Organizasyonlarınız İçin Osmanlı Şerbeti Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın.

şerbetçi kiralamak istiyorum

Ramazan Etkinliklerinde Misafirlerinize Osmanlı Şerbeti İkram Edin

Mübarek Ramazan Ayında iftar programlarında ezandan hemen sonra gelen davetli misafirlere buz gibi Osmanlı şerbeti dağıtımı yapıyoruz. Misafirlerinize Eski Otantik kıyafetlerle sırtımızda ibrikle mis gibi tadıyla Ramazan şerbeti ikram ediyoruz. Minimum 50 kişilik şerbet ikramı yapabiliyoruz, siz isteyin biz ramazan ayının manevi atmosferinde tüm mekanlarda ekiplerimiz ile sizlere özel anlar yaşatalım.

Şerbetçi, Osmanlı şerbeti

Osmanlı Şerbeti Siparişi Verirken Neye Dikkat Etmeliyiz?

  • Osmanlı Şerbetini Özellikle Buz Gibi ve Soğuk Olarak Tüketmek gerekiyor.
  • Şerbetçilerimiz Yöresel Kıyafetler ve Otantik Kıyafetlerle Dağıtım Yapmaktadırlar.
  • Şerbetlerimiz Meyve Kuruları, Baharatlar Ve Şeker ile Kaynatılarak Hazırlanmaktadır.
  • Osmanlı Şerbetlerini Özellikle Sırtımıza Bağladığımız İbrik ve Güğümler İle Dağıtmaktayız.
  • Şerbet İkramlarında Nakliye, elemanlar, bardak, şerbet ve gerekli olan tüm detaylar tarafımızdan Hazırlanmaktadır.
osmanlı şerbetçisi kiralamak

Osmanlı Şerbeti Toptan Satışı Yapmaktayız

Yaz aylarında serinlemek, kış aylarında ise keyif almak için tüketebileceğiniz sağlıklı bir içecek var mı diye soracak olsak, akla pek fazla seçenek gelmiyor olsa gerek. Gazlı içecekler ve aromatik meşrubatlar dışında pek çok ortamda sağlıklı içeceklere erişmek mümkün olmamaktadır.

osmanlı şerbeti dağıtımı sait halim paşa yalısı

Misafirlerinize Osmanlı Şerbeti İkram Edin

Oysa Osmanlı şerbeti Servisi kapsamında yüzyıllardır kültürümüzün önemli bir değeri olan şerbetlerimizi konuklarınıza sunabilir ve bu benzersiz tadı tanımayanlarla buluşturabilir veya hasret kalanların özlemi dindirebilirsiniz. O Muhteşem Tadıyla Toplumumuzun Tüm Kesimlerinin Severek İçtiği Bu Tadı Sizde Misafirlerinize İkram Edin.

osmanlı şerbeti ile şerbet dağımı

Osmanlı Şerbet Güğüm Satış Ve kiralama

Osmanlı Şerbeti, gaz içermemekle birlikte, koruyucu ve boyayı madde barındırmaz. Meyve ve baharatların karışımından elde edilen içeceğin sağlıklı içecekler grubunda sınıflandırılması doğru olacaktır. Bilhassa Ramazan Sofralarının geçmişteki vazgeçilmezi olan içecek şimdi Osmanlı şerbeti hizmetlerimiz kapsamında dilediğiniz zaman sizlere Osmanlı Şerbeti İkram Edebiliriz.

Osmanlı Şerbeti Kiralama istanbul

Osmanlı Şerbetçisi Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48