pamuk şeker arabası ve popcorn arabası kiralama
ikram arabası kiralama fiyatları

İstanbul Kiralık Patlamış Mısır Arabası Fiyatları

Patlamış Mısır Arabası Kiralama – Firmamızın temin ettiği hizmetler hakkında bilgi almak ihtiyaç duyduğunuz popcorn arabası kiralama hizmeti ile ilgi görüşmek için lütfen firmamız ile temasa geçin. Sizi ve misafirlerinizi mutlu etmek maksadıyla kurulmuş olan firmamız mutlaka sizin istediğiniz hizmeti, size en uygun şartlarda verecektir.

en hesaplı ve indirimli popcorn arabası fiyatları

Patlamış Mısır Arabası En Uygun Fiyatlar

Şekerlemeler ile beraber bir partinin veya organizasyonun hele de içinde çocuk varsa olmazsa olmazı patlamış mısırlardır. Eğer siz de bir parti yapacaksanız veya davetlilerinizi eğlendirecekseniz popcorn arabası kiralama yaparak patlamış mısır ikram etmeyi sakın unutmayın. Yıllardır en iyi organizasyonlarda en iyi fiyatları sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

patlamış mısır arabası fiyatları 1000 tl

Patlamış Mısırcı Kiralama Yaparak Mısır İkram Edin

Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabaları İle Gelen Elemanlarımız, Osmanlı Kıyafetleri Ve Ekipmanlarıyla Programdan Önce Gelir Ve Mekanda Hazır Bulunur. Patlamış mısırcı Arabalarımız Ve Popcorn Ürünlerimiz Hijyen Kurallarına Uygun Bir Şekilde Sizlere Sunulmaktadır.

popcorn kiralama açılış organizasyonu

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi, Mısır Patlatma Servisi

100 kişiden 10.000 kişiye kadar patlamış mısır ikramı yapıyoruz. bize önceden bildirmek kaydı ile istediğiniz gün ve saatte size popcorn ve patlamış arabası hizmetini sunuyoruz. Patlamış Mısır Arabalarımızla Sünnet Organizasyonlarında Hizmet Veriyoruz. Mısır Arabası Kiralama Hizmetleri Ramazan Etkinliklerinde de Sunuyoruz.

patlamış mısır arabası ücreti ne kadar

İstanbul’da Patlamış Mısır Arabası Kiralamak İçin İletişime Geçin.

Patlamış Arabası Ve Popcorn Arabaları ile Her Türlü Eğlence, Kır Düğünü, Doğum Günleri, Üniversite Şenlikleri, Açılış Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Festival, Panayır Özel Gün Ve Gecelerinizde deneyimli kadrolarımız ile gelip sorunsuz etkinlikler yapalım. Patlamış Mısırcı İle Dükkan ve Mağaza Açılışlarında da mısır İkramında bulunun.

İstanbul patlamış mısır arabası kiralama organizasyonu

Patlamış Mısırcı Kiralama Hizmeti Fiyatı

Popcorn Arabası Kiralama Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Fiyatları İçin Bizden Bilgi Alın. Nostaljik İkram Arabası Kiralama Servisini İstanbul Ve ilçelerinde Vermekteyiz. Mısır Arabası, Elemanlarımızla Özel Organizasyonlarınıza Sıcak Bir Hava Ve Lezzet Katın. İkram arabalarımız ve standlarımızla etkinliklerinize gelip mis gibi kokan ve sıcacık patlamış mısır ikram ediyoruz.

en özel popcorn arabaları

Patlamış Mısır Arabası Açılış Organizasyonları

Hacim olarak büyük maliyet olarak çok küçük olan ancak misafirlerinizin gözünde çok hoş karşılanacak bir ikram olan popcorn tüm davetlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Her davet sahibi misafirlerine popcorn, patlamış mısırı ikram etmek ister ama bunun altından kalkacak teknik donanıma sahip olmadığını görünce vazgeçebilir.

İstanbul patlamış mısır arabaları ücret

Popcorn Kiralamada %20 ye Varan İndirimli Fiyatlar

Yapacağınız Organizasyon Ve Davetlerde firmamız olarak sizlerin yardımına koşuyoruz. Siz yeter ki faaliyetinizde mısır ikram etmek isteyin; yeri ve zamanı detaylı olarak belirleyin ve biz sizin için popcorn standı temin edelim. Siz misafirlerinizle faaliyetinizin tadını çıkartın biz sizin için popcorn mısırları patlatıp hazırlayıp Dağıtım Yapalım.

açılış organizasyonu patlamış mısır arabası kiralamak istiyorum

Kiralık Patlamış Mısır Arabası Etkinliği

Bir ev sahibesi hassasiyeti ile sizlere faaliyetlerinizde ikram edeceğiniz ikram malzemeleri hususunda destek olmaktayız. Eğer icra etmeyi planladığınız faaliyetinizde popcorn ikram etmeye karar verdiyseniz firmamız olarak sizlere popcorn kiralama hizmeti vermekten de büyük mutluluk duyacağız. İstanbul genelinde yapılan etkinlikler ve davetlerde misafirlerinize mısır ikram edin.

Patlamış Mısır kiralama ne kadar

Patlamış Mısır Arabası Kiralama Ekinliği, En İyi Fiyatlar

Siz yapacağınız etkinlik veya davet esnasında mısır ikram etmeye karar verdiyseniz hemen bizi arayın. Yapılması gerekli tüm malzemeleri sizin adınıza temin ediyor ve sizlere popcorn arabası kiralama hizmeti sunarak bu planınızı sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Ne zaman ve nerede olursa olunsun, tüm Marmara Bölgesinde sizlere İstanbul popcorn arabası temin ediyoruz.

patlamış mısır arabası kiralama organizasyonu

Tüm Organizasyonlarda Patlamış Mısır Dağıtımı Yapıyoruz

  • 100 Kişilik Popcon Dağıtımı 3.000 TL – 3.500 TL
  • 200 Kişilik Patlamış Mısır İkramı 3.500 TL – 4.000 TL
  • 300 Kişilik Popcorn Dağıtım Hizmeti 4.000 TL – 4.500 TL
  • 100 Kişilik Patlamış Mısırı Ve Pamuk Şekeri İkramı 6.000 TL- 6.500 TL
patlamış mısır arabası hizmeti için arayın

Patlamış Mısır Arabası Ve Popcorn Arabası Kiralama İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48