Maraş Dondurması Kiralama

maraş dondurma hizmeti

Maraş Dondurması Fiyatları

maraş dondurması kiralama çok ekonomik ücretler

Maraş Dondurması Kiralama Yaparak Sıcak Aylarda Yaptığınız Etkinliklere Ferahlık Katabilirsiniz. Hakiki Maraş Dondurmasını Misafirlerinize Gönül Rahatlığı İle İkram Edebilirsiniz. Kaliteli Hizmet, En uygun Fiyat Anlayışı İle Sizde Bizi Tercih Edebilirsiniz. Dondurma siparişi için firmamızı en az 1 hafta önceden aramanız yeterli, Haftanın her günü şirketimizi arayabilir ve rezervasyon için bilgi alabilirsiniz. 2024 yılı Yaz sezonunda dondurma dağıtımı için önceden bizimle iletişime geçin.

maraş dondurması fiyatları istanbul

İstanbul Maraş Dondurmacısı Arabası Kiralama Organizasyonu

Minimum 50 kişilikten başlayarak 1000 kişiye kadar dondurma ikramı yapabilmekteyiz. Kakaolu, sütlü, limonlu, çilekli olarak dondurmayı sizlere sunabilmekteyiz. İstediğiniz tüm mekanlara ve semtlere arabalarımız ile gelebilmekteyiz. Otantik kostümlerle, show ve gösteriler ile sunulan dondurmalar hepsi bizde, dondurma ikramı için şirketimizi arayıp bilgi alın. Özel etkinlik ve organizasyonlarda dondurma dağıtmak ve misafirlerinize dondurma ikram etmek için şirketimizin indirimli fiyatlarından yararlanın.

maraş dondurmacısı fiyatları istanbul

Hakiki Maraş Dondurması Kiralama %20 İndirimli

Maraş Dondurmasını Yöresel Ve Otantik Kıyafetlerle Sizlere Sunarken Dondurma Standlarımızda Otantiktir. Dondurma sunumunu yaparken çeşitli şakalar ve gösteriler de yapmaktayız. Fuar organizasyonu, açılış organizasyonu, sünnet organizasyonu ve yaz etkinliklerinde maraş dondurması ikram edebilirsiniz. Açık Ve Kapalı Alan Salonlarda hakiki mis gibi sütlü maraş dondurması ikramı yapmak için organizasyon şirketimiz ile irtibata geçin.

istanbul maraş dondurmacı standı fiyatları

Nostaljik İkram Arabaları Ve Maraş Dondurması Kiralama İçin Bize Ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir