Sosisli Hotdog Arabası Kiralama

kiralık sosisli arabası

Sosisli Hotdog Arabası Kiralama

Sosisli Hotdog Arabası Kiralama – Neredeyse bütün Amerikan filmlerinde özellikle de polisler bir kanunsuzun peşinde iken, karınları acıktığında sosisli sandviç yerler ve izleyenler olarak hepimizin canı bunlardan çeker. Özellikle küçükken en çok sevdiğimiz yiyecek olan sosisli sandviçler, büyükler için de lezzetli bir karın doyurma gıdası olmaktadır.

kiralık sosisli arabası fiyatı ne kadar

İstanbul Sosisli Tezgahı Kiralama Fiyatları

Bu güzel yiyecek, özel bir günde ikram olarak karşımıza çıksa ne de çok seviniriz öyle değil mi? İşte sizlere güzel bir fikir verelim. Artık özel günlerde, kır etkinlikleri ve pikniklerde, doğum günlerinde, açılış ve partilerde ya da buna benzer aklınıza gelebilecek her türlü faaliyette, firmamız tarafından sosisli arabası kiralama hizmeti verilmektedir.

hotdog arabası kiralama servisi

Sosisli Arabası Kiralama Ücreti

Bu hizmetimiz için verdiğiniz siparişlerde istediğiniz sayı kadar sosisli sandviç isterseniz ekibimiz tarafından hazırlanan özel salçalı sosu ile ya da dilerseniz kızartılarak servis edilebilecektir.

Hotdog Sosisli İkramı yapıldığında şık ve dekoratif bir araba ile ekibimizi birkaç saat öncesinde etkinlik alanına göndererek son hazırlıklarını yapmasını sağlıyoruz. Böylece misafirleriniz geldiği andan itibaren dilendiği anda servis hazır bulunacaktır. Sizin işaretiniz çerçevesinde servis başlayacak olup, en lezzetli ürünler mahir ustalarımız tarafında özenle sunulacaktır.

İstanbul Sosisli Arabası Kiralama Fiyatları

Organizasyon ve faaliyetleri güzelleştirme konusunda uzmanlaşan firmamız,  tüm ürünlerini sağlıklı ve kaliteli ürünlerden seçmektedir. Pişirme ve saklama usullerinde hijyen kurallarına azami dikkat edilmekte, bu işi yıllardır yapan bilinçli ustalar eliyle tüm hazırlıklar titizlikle yapılmaktadır.

Sosisli Arabası Kiralama %20 İndirimli

Hotdog sosisli arabası kiralama yapmanız halinde, sizler misafirlerinizle ilgilenirken, bizim ekibimiz de onların karınlarını doyurarak damaklarında enfes bir lezzet bırakmanın hazzını yaşayacaktır. Siz sadece dilediğiniz adette sosisli siparişi verin, gerisi bizim uzmanlık alanımız. Size tavsiyemiz, servisin başlama işaretini çabuk verin. Çünkü çocuklar sosisleri görünce sabırsızlanıyorlar.

Sosisli Ve Hotdog Arabası Kiralama Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir