Salep Arabası Kiralama

kiralık salep arabası fiyatları çok uygun

Salep Arabası Kiralama Fiyatları Çok Hesaplı

Salep Arabası Kiralama İstanbul – Soğuk Kış Günlerinde İçinizi Isıtacak, Usta Ellerde, Hijyenik Olarak Yapılan Sahlep, Kokusu Ve Tadıyla Organizasyonlarınızda Varlığını Hissettirebilecek İçeceklerden Birisidir. İçenlerde Güzel Bir Damak Tadı Ve Sıcak Bir Keyif Bırakacaktır.

salepçi kiralama salep dağıtımı

Salepçi Kiralamak Ve Salep Dağıtımı Yapmak İçin Bize Ulaşın.

Salepçi kiralamak için organizasyon şirketimiz 20 yıldır sizlere hizmet vermektedir. Hijyene önem veren temiz yeni salep kazanları ve kıyafetlerimizle organizasyon noktalarına gelip sıcak saleplerimizi misafirlere ikram ediyoruz. Soğuk kış aylarında sıklıkla tüketilen ve diğer içeceklere göre insan sağlığı açısından faydalıdır. Tarçınlı şekilde halkımızın da çok beğendiği salep dağıtımlarını karton Bardakta servis yapmaktayız. Salebi her zaman en kaliteli malzemelerle kendimiz tarafından üretilen salebi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. 

Salepçi kiralama fiyatları

Salepçi Arabası Ve Eleman Kiralama

Sizlerde Özel Günlerinizde, Gecelerinizde Toplantılarınızda, Davetlerinizde Ve Organizasyonlarınızda Salep Standımızla Yapacağımız Servisle Programlarınıza Sıcak Bir Hava Katmak İsterseniz Bizi Arayın. Kış Aylarında davet ve etkinliklere renk katıyoruz.

salep arabası ile salep dağıtımı istanbul

Özel etkinliklerde misafirlerinize salepçi standı ve arabasında salep veriyoruz. Yine kış aylarında dostlarınıza ikram edebileceğiniz, kestane arabası ve bozacı standı servisi hizmetimiz vardır. Salep kendi üretimimiz olup herkesin son derece seveceği salepleri ikram ediyoruz. 20 adet salepçi arabası ile İstanbul’un her noktasına hizmet veriyoruz.

Akçansa Çimento Firmasının Ambarlar bölgesinde çalışanlara salep dağıttık.

salep dağımı şirket içi akçansa

İstanbul Salepçi Kiralama Servisi

Salepçi Arabamızın Yanında Önceden Hazırladığımız Sıcak Sahlebi Karton Bardaklarda Misafirlerinize İkram Ediyoruz. Salep İkram Ederken Yanında Tarçında Katabiliyoruz. Sizlere Getirdiğimiz Salep Kendi Üretimimizdir. Son Derece Hijyenik Ve Katkı Maddesi Yoktur. Salep Arabamızla İkram Yapan Elemanımız Otantik Kıyafetiyle Sizlere Hizmet Sunmaktadır.

kiralık salep arabası fiyatı

Salep Satış Ve Sipariş Hattı 0532 692 98 48

Salepçi Kiralamasını Sadece İstanbul Ve Çevre İllere Vermekteyiz. Sahlepçi Kiralama Fiyatımız 100 Kişilik 4.500 TL’den Başlamaktadır. Fiyatımıza Ürün, Nakliye, Özel kıyafetiyle 1 Elemanımız Dahildir. Salep İçen Bir Kez Daha içmek için İsteyecektir, çünkü saleplerimiz çok lezzetli ve damaklarınıza çok uygundur.

İstanbul salep dağıtımı ne kadar

İstanbul Salep Arabası Kiralamak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir.

  • Salebi Her Zaman Sıcak bir şekilde dağıtılmalıdır.
  • Salep ikramını özellikle havaların soğuk olduğu zamanlarda tercih edebilirsiniz.
  • Salep dağıtımı otantik arabalar ve otantik kıyafetlerle olduğu zaman çok daha ilgi çekici olabilir.
  • Salep Dağıtımında Bardak, Eleman, Nakliye ve tarçın hepsi bize ait.
salepçi standı kiralama fiyatı

Sahlep Arabası Ve Sahlepçi Standı Kiralama Hizmetini Tüm Organizasyonlarınızda Düşünebilirsiniz.

salepçi kiralamak istiyorum

İster bir açılış organizasyonunda, ister şirket çalışanlarınıza, ister düğünlerinizde misafirlerinize rahatlıkla sunabileceğiniz, sıcacık salep ikramı için bizi arayın bilgi alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir