Pilav Arabası Kiralama

pilav ikramı ve dağıtımı

Toplu Pilav İkramı Fiyatları

pilav arabası kiralama hizmeti

Mevlüt Pilavı Fiyatları Çok Uygun

Pilav Arabası Kiralama Fiyatı – Pilavcı arabası standı Ve Pilavcı arabası kiralama fiyatı İçin Bizden Bilgi Alın. Sadece Pilav Arabası da Kiralayabilir Veya Pilav İçinde, Eleman Ve Nakliyesi Dahil Mekana da Getirebiliriz. Pilav Satışımız Nohutlu, Tavuklu Ve Sade Olarak Sizlere Sunulmaktadır. Nohutlu, tavuklu pilavlarımız son derece lezzetlidir. İstenildiği takdirde etli ve kavurmalı pilav dağıtımı da yapabilmekteyiz.

en iyi fiyatlı pilav arabası

Toplu Pilav Dağıtımı Ve Siparişi

  • İster düğün, ister sünnet düğünü, ister mevlit veya cenazelerde pilav arabaları Pilav İkramında Bulunuyoruz.
  • İstanbul’da yaptığınız herhangi bir organizasyon veya etkinlikte hiç çekinmeden bize ulaşın.
  • En lezzetli ve mis gibi tadıyla nohutlu ve tavuklu pilavı misafirlerinize dağıtmak için firmamızı arayabilirsiniz.
pilavcı arabaları nohutlu tavuklu

İstanbul Pilav Arabası Kiralama Servisi

Pilav Arabası Kiralama Ve Pilav Standı Kiralama İçin Bize 1 Hafta Önceden Bilgi Vermeniz Gerekmektedir. Pilav Arabalarımız Yeni Ve Temizdir. Pilav Arabası Elemanlarımız Temiz Önlükleriyle Servis Yapmaktadırlar. Pilav arabası standımız ile misafirlerinize sıcak bir pilav sunumunu Denediniz mi? 50 kişiden 1000 kişiye kadar pilav siparişi verebilirsiniz. Cenazelerde, mevlüt programlarında, düğün cemiyetlerinde, cami çıkışlarında ve şirket etkinliklerinde tavuklu pilav siparişi verebilirsiniz.

nohutlu tavuklu pilav

Tavuklu Ve Nohutlu Pilav İkramı

Son Derece Lezzetli pilavlarımızı Sizlerde Beğeneceksiniz. Özel Organizasyonlarınızda Misafirlerinize tereyağlı, tavuklu ve nohutlu mis gibi bir pilava ne dersiniz. Özel etkinliklerde misafirlerinize ve konuklarınıza mis gibi tereyağlı pilav ikramında bulunabilirsiniz. Sizin istediğiniz adreslere gelip pilav tezgahı ve arabalarımızda pilav ikramı yapıyoruz. Tavuklu Pilav yanında ayran, su ve Osmanlı şerbeti ikramı da yapabiliyoruz.

En Uygun Fiyatlı Pilav Dağıtım Servisi

İkram yaparken tabağı, kaşığı, karabiberi, nakliyesi ve elemanıyla gerekli olan her şeyi biz tamamlıyoruz. tavuklu pilav veya nohutlu pilavımızı yiyen bir kez daha yiyiyor. Fatih’in en eski pilavcısı tarafından üretilen pilavlarımız ile sizde organizasyonlarınıza fark katın. en hijyenik ve en şık yeni pilav arabalarımızda pilavlarımızı ve dağıtımını çok beğeneceksiniz.

tavuklu nohutlu pilav sipariş

İstanbul’da Nostaljik İkram Arabalarından Pilav arabası ile pilav dağıtımı ve sipariş İçin Bizi Arayın.

0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir