Osmanlı Macunu Fiyatları

Osmanlı Macunu Fiyatları

Osmanlı Macunu Toptan Siparişi

Osmanlı Macunu Fiyatları Her Zaman En uygun Fiyatları Sunuyoruz. Eski zamanlarda ramazan aylarında tüketilen ve yenilen Osmanlı macunu şimdi günümüzde organizasyon firmamız tarafından 7/24 sizlere sunuluyor. En kaliteli ve en organik macun şekerini sizlere sunarken en uygun ve hesaplı fiyatlarımızdan memnun kalacaksınız. Osmanlı macunu tepsimizde 5 çeşit ürün vardır. Elmalı, çilekli, vanilyalı, portakallı ve limonlu macun için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

osmanlı macuncusu kiralama fiyatı

Osmanlı Macunu Satış Ve Sipariş

Ramazan aylarının vazgeçilmezi olan Osmanlı macunu satış ve siparişi için firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Macunu ayrıca sünnet düğünü, açılış organizasyonu ve doğum günlerinde bizlerden talep edebilirsiniz. Organizasyonlara her zaman en şık ve en gösterişli standlarımız ile gelip Osmanlı macununu çubuğa sarıp gelen çocuklara ve büyüklere ikram ediyoruz. Yıllardır Organizasyonlarda En Şık Arabalarda, En Hijyenik Servis Ve En Harika Tadıyla Osmanlı Macunu Dağıtımı Yapmaya Devam Ediyoruz.

osmanlı macunu sipariş hattı

İstanbul Osmanlı Macunu Fiyatları

Minimum 50 kişilik Osmanlı macunu siparişi verebilirsiniz. Maksimum 1000 kişiye kadar organik macun siparişi verebilirsiniz. Organik ve en orijinal malzemeler ile yediğinizde çok beğeneceğiniz macun şekerlerini organizasyonlarda misafirlere ve dostlarınıza ikram edebilirsiniz. 3.000 TL’den Başlayan Osmanlı Macunu Ücretlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. 2024 Osmanlı Macuncusu Kampanyalı Fiyatlarımızı Öğrenmeden Karar Vermeyin.

Osmanlı Macunu Kiralama Ve Macun Siparişi Hakkında Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir