Lokmacı Kiralama Hizmeti

İstanbul hayır lokması kiralama

Mobil Lokmacı Kiralama Fiyatları Çok Ucuz

Lokmacı Kiralama Hizmeti fiyatları için bizi her zaman arayabilir ve rezervasyon tarihleri için bizden bilgi alabilirsiniz. Hayırlara vesile olmak ölmüşlerinizin arkasından hayır yapmak ve onlara gönderebileceğiniz en güzel sevaplardan biri hayır lokması dağıtmaktır.

hayır lokması dökme İstanbul

Lokma Dökme İle Hayırlara Vesile Oluyoruz

Yıllardır organizasyon firması olarak mevlüt ve cenazelerde hayır lokması dökmeye devam ediyoruz. Ekiplerimiz sizin belirtiğiniz tüm mekanlara ve adreslere bir telefonla ulaşıyor ve gelen misafirlere lokma dağıtıyor. Ayrıca açılış organizasyonu ve düğün organizasyonların da lokma dökmeye devam ediyoruz.

Lokmacı Kiralama Hizmeti hayır lokmacı

Hayır lokması Döktürme Fiyatları 3.000 TL’den Başlıyor

Lokmacı Standı Ve lokma Arabası kiralama servisi için bizden bilgi alın. Hayır lokma dökme işlemini en hijyen ve yeni arabalar ile yapmaktayız. Son yıllarda çok talep edilen ve herkesin severek tükettiği lokmacı kiralama servisi ile 20 yıldır sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Lokma döktürmek artık çok kolay bir telefonla sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

mevlitlerde hayır lokması döküyoruz.

Lokma Arabası İle Lokma Dağıtımı Yapıyoruz

Camilerde cuma namazı çıkışında, mevlüt organizasyonlarında, kandil programlarında ve cenaze defin işleri sırasında mezarlıkta hayır lokması döküp dağıtıyoruz. En nefis ve çıtır lokmaları sizlere ve misafirlerinize sıcacık bir şekilde dağıtıyoruz. hayırlara vesile olmak için lokma arabaları ile lokma ikramında bulunuyoruz. Lokmacı Furkan usta olarak lokma dağıtımı yaptırmak isterseniz bizi aramanız yeterli.

Lokma Döktürmek Ne Kadar?

  • 500 Adet Lokma Dökme Fiyatı 3.000 TL
  • 700 Adet Lokma Dağıtımı Ücreti 3.500 TL
  • 1.000 Adet Hayır Lokması Döktürme 4.000 TL
  • 1.500 Adet Lokma Arabası Lokma Dökme 5.000 TL
  • 2.000 Adetlik Lokma Döktürme Fiyatları 6.000 TL
İstanbul lokma döktürme hayır lokması

Lokmacı Kiralama Hizmeti İstanbul

İstanbul’un En Büyük Hayır Lokması Dağıtım Firması olarak 20 yıla yakındır en üzüntülü ve sevinçli törenlerde sizlere hizmet veriyoruz. Piyasada bulunan en kaliteli malzemeler ve markalı ürünlerle hamurları hazırlayıp pişirip şerbetleyip döküp dağıtmaktayız. Haftanın 7 günü lokma arabaları ile İstanbul’un Tüm Camilerinde Sizlere Hizmet Vermekteyiz.

lokmacı kiralama fiyatları 1500 tl

Mobil Lokma Arabası İle Lokmacı Kiralamak Ve Hayır Lokması Döktürmek İçin Bizden Yardım Alın.
0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir