İstanbul Popcorn Ve Patlamış Mısır Arabası

İstanbul Patlamış Mısırcı

İstanbul Popcorn Ve Patlamış Mısır Arabası – Axis İstanbul Bayrampaşa’da Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası Kiralama Axis İstanbul Avm Bayrampaşa’da Joy park Oyun Alanının Açılışında Patlamış Mısır Arabası ve Pamuk Şeker Arabası Kiralama Hizmeti Sunduk. Ayrıca Çocuklar İçin Palyaço Kiralama Hizmeti de Verdik.

pronet şirketi popcorn dağıtımı

En Şık Popcorn Arabası Modelleri

Nostaljik İkram Arabalarımızdan Olan Patlamış Mısır Arabası ve Popcorn Arabası Kiralama Hizmeti İle Çocuklar Hem Eğlendiler Hemde popcorn Ve Pamuk Şekeri Severek Tükettiler O Gün Her Şey Ücretsizdi. Açılış Organizasyonunda Özellikle Bizi Tercih Eden Joypark Oyun Merkezi yetkililerine Teşekkür Ederiz.

pamuk şekeri ve patlamış mısır arabası

Popcorn Mısır Arabası Kiralamak için Arayın

Sokak Arabaları Sektöründe Lider Konumda Olan Firmamız Onlarca Nostaljik Sokak Arabalarımızla Hizmet vermeye devam Ediyoruz. Mısır arabası modellerini seçip, misafirlerinize sıcacık ve mis gibi tadıyla mısırları ikram edin.

popcorn ve mısır kiralama İstanbul

İstanbul Popcorn Arabası Kiralama %20 İndirimli

Pamuk Şeker Kiralama, Patlamış Mısır Arabası yanında, Kış Aylarında Kestane Arabası Hizmeti, Sıcak Sahlep Arabası Ve Boza Arabası Kiralama Hizmeti de Sunmaktayız. Sizlerde Özel Organizasyonlarınızda Nostaljik İkram Arabaları Firmamızı Tercih Edebilir, Arabalarımız ve Standlarımız Hakkında Geniş Bilgi Alabilir Ve Organizasyonlarınıza Renk Katabilirsiniz.

İstanbul Popcorn Arabası Ve Patlamış Mısır Arabası

Patlamış Mısır Arabası Ücreti

Nostaljik İkram Arabalarımızla her türlü etkinliğe renk katabilir ve o özel günün sizin ve dostlarınız için farklı olması için bizden bilgi alabilirsiniz. biz bu işi 15 yıldır aralıksız sürdürüyoruz. En temiz ve yeni arabalarla en sorunsuz ve mükemmel organizasyonları sizler için yapıyoruz. Kaliteyi en uygun fiyat politikasıyla bizden alın. Mısır ikramı ve dağıtımı tadı ve kokusu ile ortama renk katıyor.

sinema etkinliği popcorn dağıtımı

Kiralık Nostaljik Sokak Arabaları Ve İkram Arabaları İle Organizasyonlarda Hizmetinizdeyiz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir