İkram Arabası Kiralama

pamuk şeker arabası vadi istanbul

İstanbul Okul Etkinliklerinde Kiralık Pamuk Şeker Arabaları

İkram Arabası Kiralama Fiyatlarımız Çok Hesaplı. her yıl olduğu gibi bu yılda 23 nisan etkinliklerinde nostaljik sokak satıcılarımız İle İstanbul’un birçok okul, anaokulu ve ilkokulunda çocukları mutlu etmenin güzelliğini yaşadık. Özellikle patlamış mısır arabası, pamuk şeker arabası, Osmanlı macunu ve maraş dondurması arabası ile çocuklara ikramlarda bulunduk.

Ntv Şirketinde Çalışanlara Patlamış Mısır Dağıttık.

ntv şirketi popcorn dağıtım hizmeti

En uygun Fiyatlı İkram Arabaları

Okul Etkinliklerinde Pamuk Şeker Arabası modellerimiz Ve kampanyalı ücretlerimiz hakkında bilgi almak için tecrübeli ekiplerimizden bilgi alın. Ayrıca patlamış mısır arabaları, popcorn arabası kiralama servisi için de bizden destek alabilirsiniz. İkram arabalarımız için her türlü bilgiyi alın. Organizasyonlarda ihtiyaç olan her hizmeti biz tamamlıyoruz. İkram arabalarından nakliyeye, elemandan ürünlere kadar her türlü ekipmanları biz karşılıyoruz.

ikram arabaları fiyatları

Okul Şenliklerinde Pamuk Şeker Arabası Kirala

Çocukların mutluluğu gözlerinden okunuyordu. çocuklar hem okul gösterilerini yaptılar. Hem de sokak arabalarımızdan aldıkları yiyeceklerle hoşça vakit geçirdiler. Yılların tecrübe deneyimi ile gittiğimiz her etkinlikte okulun, müdürlerinden teşekkür aldık. Bizi tercih eden okul yetkililerine teşekkür ederiz.

pamuk şekeri sünnet düğünü

İkram Arabası Kiralama Organizasyonu

Milli bayramlarda okullarda; pamuk şeker arabası ve patlamış mısır arabası kiralama hizmeti için bizden bilgi alın. Etkinlik ve organizasyonlarda çok özel programlar yapıyoruz. Otantik kıyafetlerimiz ve Osmanlı kıyafetleri ile sunum yaparken sizlere eskileri yaşatıyoruz. Nostaljik sokak arabaları dışında şişme oyun parkları ile sizlere hizmet veriyoruz.

İkram Arabası Kiralama

nostaljik sokak arabası ve animasyon yiyecekleri talepleriniz için bizi çekinmeden arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir