Elma Şekerci Kiralama Hizmeti

elma şekeri arabası kiralama

Elma Şekerci Kiralama Hizmeti

Elma Şekerci Kiralama Hizmeti – Elma Şekeri, Bütün Elmaların Cam Şekeri Veya Karamel İle Kaplanması Vasıtasıyla Hazırlanan Bir Şekerleme. Özellikle Elma hasatına Yakın Dönemlere Denk Gelen Zamanlarda Bolca Tüketilen Bir Lezzettir Elma Şekeri.

Elma Şekeri Kiralama 100 Adet Fiyatımız 500 TL’dir. Fiyatımıza Elma Şekeri, Nakliye, Özel Osmanlı kıyafetiyle Elemanımız Dahildir. Elma Şekerlerini İstediğiniz Renkte Yapabiliriz. Ayrıca Elma Şekeri Dışında Horoz Şeker, Sosyete Şekeri Hizmetimizde Mevcuttur.

Elma Şekeri Kiralama Ve Satış Hizmeti

Şeker, Su Ve Gıda Boyası Bir Tencerede Ağda Kıvamına Gelene Kadar Kaynatılır. Elmaların Sapları Koparılıp Yerlerine Tutacak Şeklinde Çubuklar Saplanır. Şeker Biraz Soğuyunca Elmalar Tüm Olarak Şekerin İçine Batırılıp Çıkarılır Ve Soğumaya Bırakılır. Daha Sonra Paketlenip Servise Sunulur. Çocukluk yıllarının ve çocukların vazgeçilmezi olan elma şekeri, davet organizasyonlarınıza renk katıyor.

Sünnet Organizasyonu, Doğum Günü Etkinlikleri Ve Şirket İçi Etkinliklerde Gelen Çocuklara Ve Misafirlere Elma Şekeri İkram Edebilirsiniz. 15 yıllık tecrübe ile en lezzetli elma şekerlerini sizde tercih edin. minimum 50 adet sipariş almaktayız üst sınırımız yoktur ne kadar isterseniz o kadar üretim yapabilmekteyiz. siparişlerinizi en az 4 gün önceden vermeniz gerekmektedir.

Sizlerde Elma Şekeri Ve Elemanlarımızla

buy-levitra-usa.com

, Özel Günlerinizde, Sünnet Düğünlerinde, Doğum Günü Partilerinde, Bebek Mevlütlerinde, Özel Davetlerinizde Ve Organizasyonlarınıza Renk Katmak İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir