Dönerci Kiralama Servisi

Dönerci Kiralama Fiyatları

dönerci tezgahı kiralama

Dönerci Kiralama Servisi – Ülkemizin en önemli yiyeceklerinden biri olan dönerin günü yurt sınırlarını çoktan aşmıştır. Özellikle Türklerin yoğun olarak yaşadığı Avrupa ülkelerinde ve hatta Amerika kıtasında bile Türk döneri olarak satışa sunulmaktadır ve dünya genelinde de çok beğenilmektedir.

Ünü dünyaya yayılmış olan dönerimizi özel gün ve etkinliklerimiz de ayağınıza getiriyor ve etkinliğe katılan misafirlerimizin ağızlarında güzel bir lezzet olarak kalmasını sağlıyoruz. dönerlerimizi ekmek arası olarak sizlere sunmaktayız.

istanbul et döner organizasyonu

İstanbul’da Et Döner Organizasyonu

İstanbul’un genelinde birçok güzel ve farklı organizasyona imza atmış olan firmamız, dönerci ve standı kiralama hizmetinde de en öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Dileğinize ve isteğinize göre tavuk eti ya da kırmızı et ile hijyenik ortamlarda hazırlanan kaliteli ve sağlıklı dönerlerimiz, tecrübeli dönerci ustalarımız tarafından hazırlanarak itina ile servis edilmektedir.

Dönerci Kiralama Servisi

Dilerseniz hem tavuk döner

Buy Cialis Professional UK

, hem de et döner olarak talepte bulunabilirsiniz. dönerlerimiz Danet firmasından temin edilmektedir. Böylece misafirlerinizin tercihine göre dilediğini, gönlünce yiyebilmesi sağlanabilecektir. Mahir eller tarafından, ustaca ve özenli bir şekilde hazırlanan dönerlerimiz Tarım Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun, helal kesim etler ile üretilmektedir.

Dönerci Kiralama Fiyatları Ve Döner Dağıtımı Organizasyonu Ücretleri

et döner organizasyonu

Dönerci ve standı kiralama, en uygun fiyatlar ve üstün kalite anlayışı ile firmamız tarafından tüm İstanbul genelindeki düzenlenen, her türlü aktivite alanına verilebilmektedir.

Sizin, sadece bizi arayarak muhtemel katılımcı sayısına göre porsiyon sayısını belirtmeniz yeterlidir. Hizmetimizi dâhilinde tüm soğuk içecekler, dönerin iç malzemeleri, peçete, ıslak mendil gibi ekstra malzemeler, firmamız sorumluğunda sağlanmaktadır.

istanbul et döner kiralama hizmeti

Döner Fiyatlarımız %20 İndirimli

Dönerci ve standı kiralama hizmeti fiyatları ise porsiyon sayısı ile doğru orantılı olarak belirlenecektir. Bu nedenle detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli olacaktır. Lütfen günün hangi saatinde olursanız olun döner ikramı için bizi arayınız ya da mesaj bırakarak talebinizi belirtiniz en kısa sürede size dönülecek ve detaylı bilgi verilecektir.

Dönerci Kiralama Servisi

Dönerci Kiralamak Ve Organizasyonlarda Misafirlerinize Döner İkram Etmek İçin Bizi Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir