Çubukta Patates Arabası Kiralama

çubukta patates arabası kiralama servisi

Çubukta Patates Arabası Fiyatları Çok Uygun

Çubukta Patates Arabası Kiralama – Sokak Satıcılarından Olan Çubukta Patates Standı Ve Çubukta Patates Arabası Kiralama Fiyatları İçin Bizi Arayın. İkram arabaları ve nostaljik sokak satıcılarımız arasına yeni katılan çubukta patates standı son zamanlarda çokça ilgi görmeye ve talep görmeye başladı. özellikle şirket içi etkinliklerde çalışanlarınıza sunabileceğiniz farklı bir lezzet sizleri bekliyor.

kiralık çubukta patates arabası fiyatı

Çubukta Patates Standı Kiralama Fiyatları İstanbul

Doğum günleri, açılış organizasyonları ve sünnet düğünlerinde gelen misafirlere çubukta patatesi gönül rahatlığıyla ikram edebilirsiniz. Gören herkesin ilgi gösterdiği ve severek tükettiği bu lezzeti sizde tadın. Toplumumuzda 7 den 77 ye herkesin sevdiği çıtır patatesleri davetlilere sunarak onlara sürpriz yapın. İstanbul ikram arabaları farklı çeşit ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

çubukta patates fiyatları

En Lezzetli Çubukta Patates İkramı İçin İletişime Geçin

Organizasyonlara renk katmak için biz tüm ikram arabalarımızla hizmetinizdeyiz. 15 yıldan fazladır bu sektörde binlerce etkinliğe imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizde tecrübe ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanın. En taze patatesleri patates kesme aparatı ile keserek önceden kızdırdığımız yağa atarak pişiriyoruz. Pişen patateslerin üzerine tuz ve kajun baharatı atarak gelen misafirlere ikram ediyoruz. Çıtır ve mis gibi kokusu ile çubukta patates yiyen misafirlerimiz patateslerin tadını çok beğeniyorlar.

çubukta patates fiyatları çok hesaplı

Çubukta Patates Standı Kiralama Fiyatları Ve Rezervasyon İçin Bizden Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir