Çikolata Şelalesi Kiralama Servisi

istanbul çikolata şelalesi uygun fiyatları

Çikolata Şelalesi Kiralama Servisi

Çikolata Şelalesi Kiralama Servisi – Küçük büyük demeden herkesin en çok sevdiği gıda maddelerinden birisi de çikolatadır. Çikolata yiyen kişi sebepsiz mutlu olur, kendini iyi hisseder ve günü güzel geçer. Mutsuzluğu, üzüntüleri, dertleri ve sıkıntıları unutturan özelliğiyle çikolata, psikolojik etkisi de kanıtlanmış özel bir yiyecektir.

Şelale Hizmeti %20 İndirimli

Günümüzde alışveriş merkezlerinde gördüğümüz çikolata şelalesi ile bu güzel lezzet enfes bir sunumla taçlandırılmıştır. İstanbul’un en kurumsal ve profesyonel çalışan organizasyon firmalarından biri olan firmamız Çikolata Şelalesi Kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize bu kıymetli anları yaşama şansını vermektedir.

kiralık çikolata şelalesi fiyatı

İstanbul Çikolata Şelalesi Kiralama Hizmeti

Çikolata Şelalesi kiralama, özellikle yılbaşı eğlencesi, iş yeri açılışları, doğum günü kutlamaları, kalabalık partiler ve yılsonu okul eğlenceleri gibi yerlerde ve etkinliklerde sıklıkla kullanılmakta ve talep edilmektedir. Çikolata şelalesi hizmetimizde, çikolata toplam olarak beş katlıdır ve lezzeti ile dikkat çekmektedir.

Çikolata Şelalesi fiyatları en az yüz kişilik olarak başlamaktadır. Porsiyon adeti arttıkça fiyat da buna binaen değişecektir. Çikolata Şelalesi kiralama hizmetimizde çikolata şelalesini önceden hazırlayacak, standı kuracak ve sonrasında da güzel bir şekilde ikram edecek personel de organizasyon firmamız tarafından temin edilmektedir.

istanbul çikolata şelalesi fiyat

Çikolata Şelalesi İle Şirket Etkinlikleri

İşinin ehli personelimiz tarafından hijyenik ortamlarda el değmeden hazırlanan çikolatalarımız, yine hijyene çok dikkat edilerek, çok yaratıcı sunumlar ile servis edilmektedir. Dilediğiniz meyve katılarak kendi tasarımlarımızı da planlayabilir, ağzınızın tadına uygun lezzetleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Ağız tadınıza uygun siyah ya da beyaz çikolata çeşitlerimizi de gönlünüzce deneyebilirsiniz.

Göz alıcı ve ilgi çekecek stantlarımız partilerinizin ve her çeşit aktivitemizin en ilgi çekici noktası olacaktır. Çikolata şelalesi kiralama hizmetimiz için daha detaylı bilgiye ulaşmak ya da fiyat bilgisi almak bizi aramanız mümkün olacaktır. Lütfen bizi arayın, ya da mesaj atın, en kısa sürede arayalım.

Çikolata Şelalesi kiralama Fiyatlarımızı Öğrenmek Ve Etkinliklere Davet Etmek İçin Arayın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir