Çay Makinası Kiralama

çaycı makinası kiralama

Çay Makinası Kiralama – Çayın binlerce yıllık geçmişi olsa da bizim hayatımızın da vazgeçilmez bir parçası olduğunu söylemek hiç de yanlış olmayacaktır. Birçoğumuz için, sosyal hayatlarının çayın etrafında şekillendiğini söylesek yalan olmaz. Her evde mutlaka misafirlere ikram edilen bir gelenektir çay. Sabah kahvaltıda başlarız çay içmeye, akşam da iki yudum içmeden yatamayız. Konu çay olunca tepsisi, bardağı, fincanı, şekeri ve kaşığı hep ayrıdır. Yemeğin molası ayrı, çayın molası apayrıdır, çayın bahçesi bile farklıdır. Kendine has bir terbiyesi, bir adabı vardır.

Çay Makinası Kiralama

Yüzyıllardır süren bu gelenek özel günlerde ikram edilmek istendiğinde ikramcı için zorluklara sebep olmaktadır. Bu noktadan hareketle

, davet sahiplerinin işlerini kolaylaştıracak bir uygulama başladı. Çaycı Makinesi Kiralama. Bu hizmetimizde makinelerimiz son sistem olup, hem demleme haznesi hem de sıcak su haznesi bulunmaktadır. Kısa zamanda yüzlerce bardak çay içilmesi olanağını sizlere sağlamaktadır.

çaycı kiralama servisi

Kiralık Çay Makinesi Fiyatları

Çaycı Makinesi Kiralama hizmetimizde makine ile beraber dilerseniz Çaycı Kiralama Standımız da bulunmaktadır. İç ya da dış alanda yapacağınız tüm etkinlikler için uygun miktarda makine hizmetinize sunularak, misafirlerinize güzel bir çay ikram etmenin keyfini yaşamanız sağlanmaktadır.

Çay Standı Fiyatları %20 İndirimli

Etkinlik sahibinin belirteceği sayıya uygun olarak kaç adet Çaycı Makinesi Kiralama olarak hizmetinize sunulacağı hesaplanmaktadır. Dilerseniz buna yetecek kadar bardak, kaşık, şeker ve diğer bütün ihtiyaçlar da organizasyon firmamız tarafından rahatlıkla temin edilebilecektir. Dileğiniz doğrultusunda istenen saatte servis başlatılmış ve böylece sıcak bir çay ile güzel bir ikram yapılmış olacaktır.

Çay Dağıtımı Hizmeti

İster tavşankanı ve ister paşa çayı olsun, ağız tadı ile dostça, kardeşçe içileninin yanında başka hiçbir şeyin çok da kıymeti yoktur. Ağzımızın tadı hiç ama hiç bozulmasın. Şifa olsun.

Çay Aparatı Kiralama Servisi İle Özel Organizasyonlara Sıcacık Çay İkram Edebilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir