Açılış Organizasyonu Osmanlı Şerbeti

Açılış Organizasyonu Osmanlı Şerbeti

Açılış Organizasyonu Osmanlı Şerbeti – Fatih Balat’ta Tarihi Mekanların Otele Çevrilmesi Açılış Merasiminde Nostaljik Sokak Satıcılarımızla Osmanlı Şerbetçilerimiz Sırtlarındaki Güğüm Ve ibriklerle Osmanlı şerbeti ve demir hindi şerbeti dağıttılar. açılışa Fatih Belediye başkanı Mustafa demir ve şirket yetkilileri katıldı.

Açılış Organizasyonunda Bizi Tercih Eden şirket Yetkililerine Teşekkür ederiz. osmanlı mirası olan mekanların açılışında yine osmanlıdan günümüze kadar gelen osmanlı şerbetini dağıtmanın mutluluğunu yaşadık.

Osmanlı Şerbetçisi İle Organizasyonlarda Sizlerleyiz.

Açılış Organizasyonu Osmanlı Şerbeti

Nostaljik sokak satıcıları olarak İstanbul’un her yerinde seçkin mekanlarda ve şirketlerin organizasyonlarında firmamız hizmet vermeye devam ediyor. Osmanlı şerbeti

, osmanlı macunu, pamuk şeker arabası, patlamış mısır arabası, popcorn arabası, kahveci güzeli, Maraş dondurmacısı ve hayır lokması hizmeti ile sizlerle olmaya devam ediyoruz.

özellikle dükkan ve mağaza açılışlarında gelen müşterilere ve davetlilere pamuk şekeri ve patlamış mısır arabası ikram edebilirsiniz.

Kiralık Osmanlı Şerbetçileri En İyi Fiyatlar

osmanlı şerbetini camilerde dağıtıyoruz

Geçmişin izlerini taşıyan Osmanlıyı bizlere hatırlatan tarihi osmanlı şerbetçileri giydikleri kostümleri, sırtlarında taşıdıkları ibrikleriyle sizlere en soğuk ve nefis Osmanlı şerbetini ikram ediyorlar. en orijinal haliyle ve en organik şekliye üreterek sizlere şerbet ikram ediyoruz.

ülkemizde son yıllarda bir gelenek halini alan osmanlı şerbeti dağıtımı hizmeti ile organizasyonlara renk katmaya devam ediyoruz. ister 50 kişilik, ister 5.000 kişilik osmanlı şerbeti ikramını sizlere sunabiliriz.

Panayır Yiyecekleri Ve Nostaljik Sokak Arabaları kiralama hizmeti için bize ulaşın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir